+48731492016 hello@sociends.pl

Wiemy jak ważne obecnie jest budowanie społeczności i angażowanie odbiorców z pomocą dynamicznych materiałów wideo.

Reels and Roll to usługa, która pomoże Ci podbić serca odbiorców i stworzyć love brand. Tworzymy pionowe wideo, które przyciąga uwagę, przekłada się na konkretne wyniki dla Twojej marki, opowiada Twoją historię, angażuje i konwertuje.

 

Reels & Roll

Reels & Roll

Planujemy materiał

Tworzymy dokument online, w którym regularnie umieszczamy pomysły i scenariusze dostosowane do Twojej strategii marketingowej i założonych celów.w

Wspieramy Cię w procesie

Pomagamy w nagrywaniu w wybranych miastach w Polsce, edukujemy Cię w zakresie nagrywania telefonem, doradzamy w zakresie sprzętu i estetycznych ujęć. 

Montujemy wideo

Łączymy ujęcia w spójną, nowoczesną i estetyczną całość, która zaangażuje Twoich odbiorców. Wszystko zgodnie z Twoim dotychczasowym wizerunkiem marki. 

z

Dbamy o dystrybucję

Obsługujemy Twoje konta i regularnie publikujemy materiały. Trzymamy rękę na pulsie i dbamy o sprawny kontakt z Twoimi odborcami. Content i SEO

Wideo, które wykręca wynik biznesowy

Mamy doświadczenie strategiczne i wiemy, że każdy biznes jest inny. Podczas realizacji usługi Reels and Roll stawiamy na trzy filary: zaangażowanie, kreatywność i mierzalne wyniki. Nasze podejście jest zawsze dostosowane do Twoich celów biznesowych, aby każde wideo było nie tylko estetyczne, ale i skuteczne.

Abonament na Reels, TikTok, Shorts

Nasz abonament na wideo to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie ciągłość i jakość w komunikacji marki. Oferujemy regularne dostawy treści wideo, zapewniając, że Twoja marka zawsze będzie miała coś świeżego i angażującego do zaprezentowania swojej publiczności.

Otrzymujesz materiały niezależnie od tego, czy uda się stworzyć nowe ujęcia. Łączymy to, co najlepsze w człowieku i technologii, wykorzystując sztuczną inteligencję do generowania brakujących kadrów.

N

Nagrywamy i montujemy

Dostosowane sposoby i droga do budowania pożądanego wizerunku wśród swojej potencjalnej grupy klientów.

N

Twoje materiały, nasz montaż

Spójna komunikacja budująca grupę wyznawców, którzy z własnej woli polecają Twoje produkty lub usługi.N

Montaż ze zdjęć i wideo AI

Zbudowanie lejków marketingowych, zmniejszenie ryzyka przepalania budżetu i zwiększenie sprzedaży w e-commerce, b2b lub branży usługowej.

1. Wstępna konsultacja
 • Zrozumienie Twoich potrzeb- Rozpoczynamy od spotkania online lub telefonicznego, aby zrozumieć cele Twojej marki, grupę docelową i oczekiwania wobec treści wideo.
 • Ocena materiałów – Jeśli posiadasz już materiały, które chcesz wykorzystać, omówimy je i ocenimy ich przydatność.
 • Wybór modelu współpracy i przedstawienie oferty – Wybierasz jeden z trzech modeli współpracy (montaż dostarczonych materiałów, nagrywanie i montaż w firmie klienta, tworzenie wideo na podstawie zdjęć i AI), który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Razem dostosowujemy też ilość materiałów, która umożliwi Ci dotarcie do określonych celów.
2. Planowanie i strategia
 • Opracowanie planu treści – Na podstawie wstępnych informacji, tworzymy plan treści, który najlepiej odpowiada Twoim celom.
 • Strategia dystrybucji – Opracowujemy strategię dystrybucji treści, aby maksymalizować zasięg i zaangażowanie.
 • Stworzenie dedykowanego panelu współpracy – Tworzymy dla Ciebie dokument online, gdzie widzisz wyniki, scenariusze i pomysły na kolejne materiały wideo Reels, TikTok, Shorts. 
3. Produkcja treści
 • Tworzenie wideo – Zgodnie z wybranym pakietem, przystępujemy do produkcji treści wideo.
 • Nagrywamy – Współpracujemy na miejscu w wybranych miastach w Polsce! Zobacz mapę poniżej. Jeżeli jesteś z innego miejsca, nie martw się. Wyślemy Ci wszystkie wytyczne do materiałów i zmontujemy docelowe filmy na ich podstawie. 
 • Sztuczna inteligencja – Wykorzystujemy AI do optymalizacji i uzupełniania treści, jeśli jest to część wybranego modelu.
4. Ciągła współpraca i rozwój
 • Regularne spotkania online: Ustalamy regularne spotkania na Google Meets, aby omawiać postępy i planować przyszłe działania. Możemy też spotkać się na żywo, gdy projekt odbywa się w jednej z dostępnych nam części w Polsce.
 • Długoterminowe Partnerstwo: Dążymy do budowania długoterminowych relacji, które pozwolą na ciągły rozwój i sukces Twojej marki w mediach społecznościowych.
Tworzenie pionowych filmów Reels, TikTok, Shorts
Tworzenie rolek dla firm

Nagrywamy, montujemy, publikujemy za Ciebie.

Sprawdź nasze pakiety

Reels & Roll start

 • 4 pionowe materiały wideo (Reels, TikTok, Shorts) 
 • Konfiguracja profili i dostosowanie ich do marki
 • Analiza trendów i słów kluczowyh do filmów 
 • Scenariusze do każdego filmu i wytyczne do nagrywania
 • Możliwa publikacja i kampanie płatne

Reels & Roll medium

 • 8 pionowych materiały wideo (Reels, TikTok, Shorts) 
 • Konfiguracja profili i dostosowanie ich do marki
 • Analiza trendów i słów kluczowyh do filmów 
 • Scenariusze do każdego filmu i wytyczne do nagrywania
 • Możliwa publikacja i kampanie płatne

Reels & Roll PRO

 • 16 pionowych materiałów wideo (Reels, TikTok, Shorts) 
 • Konfiguracja profili i dostosowanie ich do marki
 • Analiza trendów i słów kluczowyh do filmów 
 • Scenariusze do każdego filmu i wytyczne do nagrywania
 • Możliwa publikacja i kampanie płatne

Co o nas mówią

Klienci

Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.

Damian Nowak

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik w NZOZ Allmed s.c.

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

Podczas współpracy

Zaufali nam

Success Story

Porozmawiajmy o Twoim marketingu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends