+48731492016 hello@sociends.pl

Masz poczucie, że treści w Twoich social mediach są tworzone przez roboty? Widzisz problemy w komunikacji z osobami, które obsługują Twoje profile? Nie możesz zaangażować użytkowników i zamienić ich w klientów? Pomożemy Ci.

Budujemy relacje i społeczności marek z pomocą autentycznej i kreatywnej komunikacji. Modelujemy każdy komunikat w oparciu o strategię i cele Twojej firmy.

Komunikacja marketingowa

Komunikacja w mediach społecznościowych
Komunikacja marketingowa w Sociends

Modelujemy komunikację dla ludzi

Modelujemy komunikacją w oparciu o potrzeby, wyzwania i zachowania Twoich klientów. Angażujemy społeczność i generujemy pomysły, które doprowadzają do lepszych wyników biznesowych. 

Pracujemy na Twojej strategii i modelach biznesowych, dzięki czemu nasze treści nie trafiają w próżnię. Wskazujemy rozwiązania i angażujemy się w proces ich realizacji. Jesteśmy Partnerami, którym zależy na Twoich wzrostach. Każdy szczegół ma znaczenie.

Prowadzenie profilu na Facebooku

 Prowadzenie profilu na Instagramie i Threads

Prowadzenie profilu na TikToku

Prowadzenie profilu na Pinterest

 Prowadzenie profilu na LinkedIn

 Prowadzenie profilu na Twitterze

Prowadzenie kanału na YT + Shorts

Tworzenie i moderowanie społeczności w grupach

Prowadzimy profile w mediach społecznościowych budując wizerunek marki, produktów lub usług dla sektora usługowego, B2B i e-commerce.

Każdy publikowany element budujemy od a do z (tekst, zdjęcia, wideo, grafika) lub korzystamy z Twoich materiałów.

 

Poukładaj swój marketing

Zbuduj społeczność zaangażowanych klientów

Prowadzenie profilu w mediach społecznościowych to nie element “do odhaczenia”. To prowadzenie efektywnego dialogu z Twoimi klientami i budowanie społeczności. Łączymy wiedzę biznesową, marketingową i kreatywną. Dbamy o poprawienie ważnych dla Ciebie wskaźników. 

Zmniejszamy koszt pozyskania klientów – Im lepsza relacja z klientami i komunikacja z osobami, które Cię nie znają, tym koszt pozyskania każdego z nich jest mniejszy. 

Zwiększamy życiową wartość klientów – Zaangażowana społeczność daje możliwość wielokrotnej sprzedaży. Koszt pozyskania nowego klienta jest kilkukrotnie wyższy niż zadbanie o osoby, które już kupiły Twoje produkty lub usługi. 

Pomożemy Ci zbudować zaangażowanie i społeczność, która stanie się wartością dla marki na długie lata.

Społeczność w mediach społecznościowych

Profesjonalne prowadzenie profili w Social Media to inwestycja. Ekspercka obsługa robi ogromną różnicę względem wrzucanych przypadkowo i impulsywnie postów.

Deleguj profesjonalistom

Z

Tworzymy linie tematyczne postów, szablony graficzne i cykle

 Z

Tworzymy harmonogramy postów wraz z celami każdego z nich

Z

Opracowujemy procesy komunikacji z użytkownikami marki

Z

Poddajemy komentarze moderacji i odpowiadamy na wiadomości

Budowanie wizerunku i społeczności

Budowa wizerunku i rekrutacje

Zależy Ci na pozyskiwaniu nowych pracowników? Chcesz trafić do segmentu premium? A może Twoim celem jest budowa określonego wizerunku wśród Partnerów i dostawców w B2B? Wiemy, jak zaplanować każdy element strategii i modelować komunikację w taki sposób, by całość działała prawidłowo.

  • Dbamy o spójność komunikacji w każdym kanale social media 

  • Publikujemy komunikaty na podstawie potrzeb i wyzwań Twojej grupy docelowej

  • Zwiększamy zasięg, sprzedaż i zaangażowanie

  • Tworzymy wizerunek produktów, usług i marek

  • Wzmacniamy relacje pomiędzy firmą i jej Partnerami 

  • Zarządzamy wizerunkiem pracodawcy i pozyskiwaniem kandydatów w social media

  • Tworzymy tematyczne grupy zamknięte 

  • Pomagamy Ci w wyborze odpowiednich kanałów 

  • Uzbrajamy Twój marketing w świeże pomysły i kreatywność

Tworzymy treści rozwijając profile i korzystamy ze zdrowych praktyk

Tworzymy nowoczesne, dynamiczne i skuteczne treści wideo na profil na TikToku, Reelsy na Instagramie i Facebooku, a także Shorts na YouTube. 

Wykonujemy kreatywne i spójne z Twoją marką materiały graficzne do postów. 

Pomagamy Ci w aktywnym tworzeniu treści. Wysyłamy wytyczne dla wewnętrznego zespołu lub bierzemy sprawy w swoje ręce produkując je od a do z. 

Mamy doświadczenie w tworzeniu skutecznych materiałów graficznych, sesji zdjęciowych i angażujących wideo. Skorzystaj z naszej wiedzy, kreatywności i narzędzi, by budować przewagę konkurencyjną i rozwijać profile nim ktoś Cię wyprzedzi. 

Jeżeli czujesz się zagubiony wśród wielu opcji lub prowadzisz działania w sposób rozproszony zlecając je wielu wykonawcom marketingowym, pomożemy Ci wszystko uporządkować.

komunikacja wideo

Co o nas mówią

Klienci

Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.

Damian Nowak

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik w NZOZ Allmed s.c.

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

Podczas współpracy

Zaufali nam

Success Story

Proces rozpoczęcia współpracy

Jak wyglądają kolejne kroki? Co się stanie, gdy wyślesz do nas wiadomość? Przeprowadzimy Cię przez proces, który ma na celu dobór odpowiednich działań dla Twojej firmy.

N

Wysłanie do nas wiadomości z opisem wyzwania

N

Wspólne wypełnienie Briefu

N

Przygotowanie dopasowanej propozycji

N

Omówienie propozycji, wprowadzenie zmian

N

Ułożenie planu realizacji określonych propozycji i celów

N

Podpisanie umowy i rozpoczęcie regularnych działań

Porozmawiajmy o Twojej komunikacji

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends