Jesteśmy zespołem zaangażowanym w pracę dla każdego klienta. Łączy nas wspólna misja, wartości, organizacja i profesjonalizm w codziennej pracy.

Czytasz raporty, z których nic nie rozumiesz? Widzisz brak leadów, rezultatów i rozwiązań, które pomogłyby Ci wzrastać? Zacznijmy razem pracować. Zrób krok w kierunku układania efektywnego marketingu.

Poznaj nasz Team

„Łączymy kompetencje marketingu i doradztwa biznesowego, by prowadzić firmy w stronę zwiększenia dochodowości i lepszych efektów reklamowych jako stały partner.”

Sociends Agencja
Opinie Sociends
Opinie Adrian Prędkiewicz

Brand promise

Nasze usługi marketingowe i doradcze pomagają przedsiębiorcom, którzy chcą zwiększyć efektywność działań reklamowych i dochodowość firm.

Robimy to usuwając przeszkody w firmach przy wykorzystaniu kreatywnego marketingu, technologii i wiedzy biznesowej.

Razem zadbamy o

Twój biznes

Adrian Prędkiewicz

Adrian Prędkiewicz

CEO & Strategy / Marketing Consultant

Iza

Iza

Social Media Specialist

Agata

Agata

Social Media Specialist

Pomaganie w skalowaniu firm od startu po osiąganie statusu dużej organizacji doradzając, planując i wykonując poszczególne działania marketingowe, reklamowe, strategiczne i operacyjne zależnie od potrzeb.

Wizja

Nasza historia

Poznaj nas lepiej

„Pomysł na agencję, która będzie łączyła kompetencje marketingowe i reklamowe, wiedzę o biznesie i controllingu procesów, a także doświadczenia w pracy z klientami w różnych branżach w celu zapewniania mierzalnych efektów powstał w 2015 roku. Firma Sociends powstała oficjalnie w 2018 roku.
Zaoferowaliśmy zarówno kampanie marketingowe, Ads, kreowanie wizerunku, sesje zdjęciowe, wideo, jak i wsparcie strategiczne, kreatywność i prowadzenie operacyjne krok po kroku.
Podczas współpracy z agencją klienci zaczęli osiągać lepsze wyniki, a co za tym idzie, pojawiły się potrzeby w kwestii organizacji pracy, zarządzania procesami i digitalizacją.
Celem było zapewnienie możliwości zlecenia zarówno pojedynczych działań, jak komunikacja w mediach społecznościowych i reklama, a także oddanie w opiekę agencji całego marketingu firmy.

Każdą współpracę traktujemy tak, gdybyśmy byli wewnątrz firmy i biznesu klienta, gdyż priorytetem dla nas jest wspólny rozwój.
Bez względu na to, czy wykonujemy jedną kampanię reklamową na Instagramie, kreujemy wizerunek pracodawcy, czy prowadzimy kompleksową opiekę nad komunikacją we wszystkich mediach i zarządzanie wizerunkiem, wraz z tworzeniem procesów wewnętrznych.
Wspomagamy marketing, planowanie, strategię, zarządzanie rekrutacją, a także procesy digitalizacji i unowocześnienie programów do zarządzania pracą.
Całość składa się na maszynę, która doskonale radzi sobie ze zwiększaniem efektów z reklam, kreowaniem wizerunku, rozwojem sklepów internetowych, planowaniem strategii rozwoju, organizacją pracy i wsparciem kreatywnym.”

 

Adrian Prędkiewicz (CEO & Founder)

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends