Jesteśmy zespołem zaangażowanym w pracę dla każdego klienta. Łączy nas wspólna misja, wartości, organizacja i profesjonalizm w codziennej pracy.

Czytasz raporty, z których nic nie rozumiesz? Widzisz brak leadów, rezultatów i rozwiązań, które pomogłyby Ci wzrastać? Zacznijmy razem pracować. Zrób krok w kierunku modelowania rentownego marketingu.

Poznaj nasz Team

„Łączymy kompetencje marketingu i doradztwa strategicznego, by prowadzić firmy w stronę zwiększenia rentowności i lepszych wyników reklamowych jako stały partner.”

Sociends Agencja
Opinie Sociends
Opinie Adrian Prędkiewicz

Brand promise

Pomagamy przedsiębiorcom, którzy chcą zwiększyć efektywność działań marketingowych i dochodowość firm.

Modelujemy rentowny marketing i strategie w branży B2B, e-commerce i usługach.

Razem zadbamy o

Twój biznes

Adrian Prędkiewicz

Adrian Prędkiewicz

Founder & Strategy / Marketing Consultant

Agata

Agata

Social Media Specialist

Aleksandra

Aleksandra

Digital Marketing Specialist

Kamil

Kamil

Performance Marketing Specialist

Pomaganie w skalowaniu firm z branży e-commerce, usługowej i B2B planując, wdrażając i ulepszając poszczególne działania marketingowe i strategiczne.

Wizja

Nasza historia

Poznaj nas lepiej

Pomysł na agencję, która będzie łączyła kompetencje marketingowe, kreatywne i strategiczne, a także doświadczenia w pracy z klientami z różnych branży w celu zapewniania mierzalnych efektów powstał w 2015 roku. Firma Sociends powstała oficjalnie w 2018 roku.

To wtedy, po raz pierwszy, pomyślałem, że brakuje na rynku partnerów, którzy rzetelnie “prowadzą” firmy ku zwiększeniu dochodowości, skali działania, a także spełnieniu celów managementu i zarządu. Firma ma służyć ludziom, którzy w niej pracują i klientom, którzy od niej kupują.

Patrząc na rynek, gdzie widać było agencje niedoświadczone, z niedoborem kompetencji, które nie rozumiały potrzeb i branży klientów, zdecydowałem się stworzyć podmiot, który połączy brakujące elementy w całość.

Podczas współpracy z agencją klienci zaczęli osiągać lepsze wyniki, a co za tym idzie, pojawiły się potrzeby w kwestii strategii, skalowania wyników i analityki.

 

Celem było zapewnienie możliwości zlecenia zarówno pojedynczych działań, jak komunikacja w mediach społecznościowych i reklama, a także oddanie w opiekę agencji całego marketingu firmy.

Każdą współpracę traktujemy tak, gdybyśmy byli wewnątrz firmy i biznesu klienta, gdyż priorytetem dla nas jest wspólny rozwój.

Bez względu na to, czy wykonujemy jedną kampanię reklamową na Instagramie, kreujemy wizerunek pracodawcy, czy prowadzimy kompleksową opiekę nad komunikacją we wszystkich mediach i zarządzanie wizerunkiem, wraz z doradztwem strategicznym w kwestii wejścia z nowym produktem w rentowną niszę.

Wspomagamy marketing, planowanie, strategię, zarządzanie rekrutacją, tworzenie treści, a także kampanie performance (Meta Ads, Google Ads, TikTok Ads).

Całość składa się na maszynę, która doskonale radzi sobie ze zwiększaniem efektów z reklam, kreowaniu wizerunku, rozwojem sklepów internetowych, planowaniem strategii rozwoju, organizacją pracy marketingowej i wsparciem kreatywnym.

 

Adrian Prędkiewicz (Founder)

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends