+48731492016 hello@sociends.pl

Jesteśmy zespołem zaangażowanym w pracę dla każdego klienta. Łączy nas wspólna misja, wartości, organizacja i profesjonalizm w codziennej pracy.

Czytasz raporty, z których nic nie rozumiesz? Widzisz brak leadów, rezultatów i rozwiązań, które pomogłyby Ci wzrastać? Zacznijmy razem pracować. Zrób krok w kierunku modelowania rentownego marketingu.

Poznaj nasz Team

„Łączymy kompetencje marketingu i doradztwa strategicznego, by prowadzić firmy w stronę zwiększenia rentowności i lepszych wyników reklamowych jako stały partner.”

Sociends Agencja
Opinie Sociends
Opinie Adrian Prędkiewicz

Brand promise

Zwiększamy rentowność firm planując, wdrażając i ulepszając działania marketingowe.

Modelujemy rentowny marketing w branży B2B, e-commerce i usługach.

 

Razem zadbamy o

Marketing w Twojej firmie

Adrian Prędkiewicz

Adrian Prędkiewicz

Founder & Strategy, Marketing, AI Consultant

Aleksandra

Aleksandra

Digital Marketing Specialist

Kamil

Kamil

Performance Marketing Specialist

Laura

Laura

Digital Marketing Specialist

Pomaganie w skalowaniu firm z branży e-commerce, usługowej i B2B planując, wdrażając i ulepszając poszczególne działania marketingowe i strategiczne.

Wizja

Nasza historia

Poznaj nas lepiej

Pomysł na zespół, który będzie łączył kompetencje marketingowe, kreatywne i strategiczne, a także doświadczenia w pracy z klientami z różnych branży w celu zapewniania mierzalnych efektów powstał w 2015 roku. Firma Sociends powstała oficjalnie w 2018 roku. 

 

Połączyłem słowa Social i Friends, by nazwa od początku sugerowała Partnerstwo i klientocentryczność. Pokazuje to również naszą bliskość z różnymi marketingowymi kanałami i klientami naszych klientów. 

 

Wcześniej widziałem, że brakuje na rynku partnerów, którzy rzetelnie “prowadzą” firmy ku zwiększeniu rentowności, skali działania, a także spełnieniu celów managementu i zarządu. 

 

Patrząc na rynek, gdzie widać było agencje niedoświadczone, z niedoborem kompetencji, które nie rozumiały potrzeb i branży klientów, zdecydowałem się stworzyć podmiot, który połączy brakujące elementy w całość. 

 

Zaoferowaliśmy zarówno kampanie marketingowe, Ads, kreowanie wizerunku, wideo, jak i wsparcie strategiczne, kreatywność i prowadzenie po kolejnych obszarach marketingu krok po kroku.

 

Podczas współpracy z nami klienci zaczęli osiągać lepsze wyniki, a co za tym idzie, pojawiły się potrzeby w kwestii strategii, wprowadzania sztucznej inteligencji (AI), skalowania wyników i analityki. 

Celem było zapewnienie możliwości zlecenia zarówno pojedynczych działań, jak komunikacja w mediach społecznościowych i reklama, a także oddanie w opiekę agencji całego marketingu firmy. 

Każdą współpracę traktujemy tak, gdybyśmy byli wewnątrz firmy, bo priorytetem dla nas jest wspólny rozwój. 

 

Bez względu na to, czy wykonujemy jedną kampanię reklamową na Instagramie, kreujemy wizerunek pracodawcy, czy prowadzimy kompleksową opiekę nad komunikacją we wszystkich mediach i zarządzanie wizerunkiem, wraz z doradztwem strategicznym w kwestii wejścia z nowym produktem w rentowną niszę. 

 

Wspomagamy marketing, planowanie, strategię, zarządzanie rekrutacją, tworzenie treści, wideo, kampanie performance (Meta Ads, Google Ads, TikTok Ads), implementację AI (sztucznej inteligencji). 

 

Dzięki temu doskonale radzimy sobie ze zwiększaniem efektów z reklam, kreowaniu wizerunku, rozwojem sklepów internetowych, planowaniem strategii rozwoju, organizacją pracy marketingowej i wsparciem kreatywnym. 

 

Napiszmy razem następną część historii!

 

Adrian Prędkiewicz (Founder)

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends