Poznaj nasz team

Zespół zaangażowany w pracę dla każdego klienta. Łączy nas wspólna misja, wartości, zaangażowanie, organizacja i profesjonalizm w codziennej pracy. 

Opinie Sociends
Opinie Adrian Prędkiewicz

Brand promise

Nasze usługi marketingowe i consultingowe pomagają przedsiębiorcom, którzy chcą zwiększyć efektywność działań reklamowych i dochodowość firm.

Robimy to poprzez tworzenie skutecznej komunikacji, eliminowanie elementów, które nie działają i wykorzystywanie wiedzy biznesowej.

Nasza historia

„Pomysł na agencję, która będzie łączyła kompetencje marketingowe i reklamowe, wiedzę o biznesie i controllingu procesów, a także doświadczenia w pracy z klientami w różnych branżach w celu zapewniania mierzalnych efektów powstał w 2015 roku. Firma Sociends powstała oficjalnie w 2018 roku. 

Zaoferowaliśmy zarówno kampanie marketingowe, Ads, kreowanie wizerunku, sesje zdjęciowe, wideo, jak i wsparcie strategiczne, kreatywność i prowadzenie operacyjne krok po kroku

Podczas współpracy z agencją klienci zaczęli osiągać lepsze wyniki, a co za tym idzie, pojawiły się potrzeby w kwestii organizacji pracy, zarządzania procesami i cyfryzacją. 

Celem było zapewnienie możliwości zlecenia zarówno pojedynczych działań, jak komunikacja w mediach społecznościowych i reklama, a także oddanie w opiekę agencji całego marketingu firmy. 

Każdą współpracę traktujemy tak, gdybyśmy byli wewnątrz firmy i biznesu klienta, gdyż priorytetem dla nas jest wspólny rozwój. 

Bez względu na to, czy wykonujemy jedną kampanię reklamową na Instagramie, kreujemy wizerunek pracodawcy, czy prowadzimy kompleksową opiekę nad komunikacją we wszystkich mediach i zarządzanie wizerunkiem, wraz z tworzeniem procesów wewnętrznych. 

Wspomagamy marketing, planowanie, strategię, zarządzanie rekrutacją, a także procesy cyfryzacji i unowocześnienie programów do zarządzania pracą. 

Całość składa się na maszynę, która doskonale radzi sobie ze zwiększaniem efektów z reklam, kreowaniem wizerunku, rozwojem sklepów internetowych, planowaniem strategii rozwoju, organizacją pracy i wsparciem kreatywnym.”

Adrian Prędkiewicz (CEO & Founder)

Adrian Prędkiewicz

Adrian Prędkiewicz

CEO & Strategy / Marketing Consultant

Iza

Iza

Social Media Specialist

Agata

Agata

Social Media Specialist

Łączy nas

Misja

Łączymy kompetencje reklamy w internecie, marketingu i konsultingu strategicznego, by prowadzić firmy w stronę zwiększenia dochodowości i lepszych efektów reklamowych jako stały partner.

Wizja

Pomaganie w skalowaniu firm od startu po osiąganie statusu dużej organizacji doradzając, planując i wykonując poszczególne działania marketingowe, reklamowe, strategiczne i operacyjne zależnie od potrzeb.

Porozmawiajmy o Twoim

Wyzwaniu