Sprawiamy, że wnioski wyciągane z danych mają realny wpływ na biznes

Analityka internetowa

Analityka internetowa

Skonfigurujemy dla Ciebie podstawowe narzędzia analityczne, które dostosowane zostaną do Twojej branży. Zadbamy o poprawność zbierania danych przez Google Analytics, Search Console, mapy ciepła, instalację piksela, LinkedIn Tag’a i inne. Pomożemy Ci w analizie danych i wyciąganiu wniosków.

Strategia marketingowa & biznesowa

Opracujemy z Tobą strategię marketingową na miarę możliwości. Pomożemy w zaplanowaniu komunikacji produktów i usług, znalezieniu niszy, dopracowaniu oferty, person, propozycji wartości i lejka sprzedażowego. Dobierzemy kanały i wyznaczymy cele. Przeszkolimy Cię z jej wykorzystania.

Performance

Przeprowadzimy skuteczne, zorientowane na wynik kampanie płatne w mediach społecznościowych (Facebook Ads, TikTok Ads, YouTube Ads, LinkedIn Ads) i w wyszukiwarce Google (Google Ads). Łączymy technologię, kompetencje i kreatywność by modelować celne reklamy.

Doprowadzamy wdrożenia analityczne do końca

Wspierając podczas procesu

Wdrożenie Google Analytics 4 w E-Commerce

Wdrożenie Google Analytics 4 w E-Commerce

Podczas współpracy z Decor System wdrożyliśmy Google Analytics 4 we wszystkich sklepach internetowych firmy, w tym na rynku niemieckim. Analityka w tego rodzaju sklepach odgrywa kluczową rolę, gdyż umożliwia dalsze dostosowywanie oferty, witryn i planu działań do użytkowników.

Decor System to marka, która jest liderem w branży wykończenia wnętrz. W ofercie znaleźć można sztukaterię wewnętrzną i zewnętrzną, a także wiele dodatków i produktów komplementarnych.

Podczas współpracy

Zaufali nam

Zaufali nam

Co o nas mówią

Klienci

Współpracę z Adrianem poleciła nam znajoma z jednej z firm, z którą współpracujemy i która również korzystała wcześniej z usług firmy Sociends.

Efektem naszych wspólnych działań było wypracowanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych, lepsze wyniki i sklep internetowy babybello.pl.

Największe zalety, jakie dostrzegłam to m.in. komunikatywność, otwartość, cierpliwość oraz ogrom wiedzy, jaką posiada, którą potrafi przekazać i pod której jesteśmy wrażeniem. Z przyjemnością polecam i rekomenduję współpracę i kontakt z Adrianem każdej firmie, która podobnie jak my, myśli o reklamie w mediach społecznościowych, strategii i własnym sklepie internetowym. To człowiek łatwy w kontakcie, więc bardzo łatwo znaleźć go w sieci.

Babybello.pl

Katarzyna Margan

Właścicielka Babybello.pl

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Współpracuje z Adrianem już dwa lata. Adrian wykonuje zlecenia z zakresu copywritingu, content marketingu oraz social media dla naszej agencji oraz dla naszych klientów. Taka współpraca wymaga ogromnego zaufania, które Adrian wypracował na przestrzeni tych lat. Cenie w Adrianie otwartość na nasze pomysły, ale i chęć wyjścia z inicjatywą i zaproponowania własnych, często nieszablonowych rozwiązań. Polecam współpracę z Adrianem i cieszę się, że spotkałem go na swojej zawodowej drodze.

Karol

Karol Połubiński

Head of Cary.One

Transparentność

Wszystkie konta i profile firmowe w social media, narzędzia marketingowe i inne zasoby marki pozostają po Twojej stronie. Jesteśmy transparentni i dbamy o bezpieczeństwo.

Partnerstwo

Według określonej wcześniej częstotliwości raportujemy każde działanie wykonane w ramach współpracy. Widzisz konkretne liczby, które omawiamy wspólnie wyciągając wnioski. Edukujemy Twój zespół w procesie.

Proces wdrożenia analityki

Jak wyglądają kolejne kroki? Co się stanie, gdy wyślesz do nas wiadomość? Przeprowadzimy Cię przez proces, który ma na celu dobór odpowiednich działań dla Twojej firmy.

N

Wysłanie do nas wiadomości z opisem wyzwania

N

Wspólne wypełnienie Briefu

N

Przygotowanie dopasowanej propozycji

N

Omówienie propozycji, wprowadzenie zmian

N

Ułożenie planu realizacji określonych propozycji i celów

N

Podpisanie umowy i rozpoczęcie regularnych działań

Wdrożenie Google Analytics 4 w E-Commerce

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends