Znamy się na Analityce! Łączymy wiedzę biznesową, marketingową i analityczną, by pomóc Ci w wyborze, a następnie wdrożeniu i pomiarze odpowiednich wskaźników. Dowiedz się, jaki wpływ na biznes mają poszczególne działania i podejmuj decyzje na podstawie danych.

Analityka internetowa

Analityka internetowa
decyzje oparte o dane

Zmień dane w decyzje

Pracujemy z danymi, aby w odpowiedni sposób dostarczyć Ci informacji o stanie Twoich działań marketingowych i biznesie. Badamy, jakie dane będą Ci potrzebne i jak je pozyskać, a następnie dostarczamy je w przystępnej wizualnie formie. 

Decyzje oparte o dane to droga do wzrostu. Wiemy o tym, bo pomagamy w ich podejmowaniu od lat.

Google Analytics 4

 Konfiguracja Google Analytics

Google Data Studio

Google Tag Manager

 Analiza biznesowa

 Hotjar

Google Search Console

Research danych

 Analiza danych sprzedażowych

 Analiza rynku i konkurencji

Badanie ścieżki zakupowej

Zwiększenie współczynnika konwersji

 Pomagamy mierzyć skuteczność i wyciągać wnioski

Mierzymy skuteczność obecnych działań marketingowych i audytujemy proces analityczny. Uzbrojenie biznesu w dane to nasza specjalność – podłączamy narzędzia analityczne i doradzamy, jakie dane warto mierzyć i poprawiać. 

Minimalizujemy silosy danych, określamy cele marketingowe łącząc je z biznesowymi, a następnie wdrażamy całość. Uczymy Twój zespół pracy z danymi w procesie.

Analityka internetowa
Strategie marketingowe

Dane są najlepszym paliwem dla decyzji

Ucząc się i wdrażając analitykę nasi klienci:

 

  • lepiej znają swoich klientów i ich zachowania,
  • poprawiają efektywność kampanii marketingowych,
  • optymalizują strony i sklepy internetowe,
  • zwiększają lojalność obecnych klientów,
  • poprawiają sprzedaż,
  • zyskują konkurencyjną przewagę,
  • przestają tracić czas na głupie błędy,
  • zwiększają swoją rentowność. 

Sprawdził nas Google

I wielu innych

Google Certification

Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.

Damian Nowak

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik w NZOZ Allmed s.c.

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

ROAS z Meta Ads (FB i IG) na poziomie 2400% w branży opakowań, B2B

ROAS z Meta Ads (FB i IG) na poziomie 2400% w branży opakowań, B2B

Marketing w branży B2B różni się w dużej mierze od tego, co działaniach na rynku B2C. Pracując dla klientów za każdym razem układamy indywidualną strategię, aby w następnej kolejności stworzyć plan działań z największymi szansami powodzenia. Całość modelujemy w taki...

Podczas współpracy

Zaufali nam

Zaufali nam

Porozmawiajmy o Twojej strategii

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends