+48731492016 hello@sociends.pl

Masz poczucie, że specjaliści nie poświęcają czasu na Twoje kampanie płatne, a koszty rosną? Widzisz, że pomysły agencji ograniczają się do zwiększania budżetu? A może brak chęci zrozumienia Twojej branży powoduje, że otrzymujesz działania z szablonu? 

Nasz zespół pomaga znaleźć przewagi i modeluje kampanie reklamowe na podstawie Twojej strategii. Poświęcamy dużo czasu, aby dopracować każdy szczegół i dokładnie poznać specyfikę Twojej branży.

Performance

obsługa reklam płatnych
kampanie PPC

Modelujemy reklamy płatne

Poświęcamy czas na zrozumienie branży i edukujemy Twój zespół. Jesteśmy Partnerami, którzy angażują się w każdą kampanię, wykorzystują swoją wiedzę i wychodzą z nowymi pomysłami. Mamy specjalistów certyfikowanych przez Google.

Wykorzystujemy technologię, sprawdzone praktyki i kontakt z pracownikami poszczególnych platform, aby wyciskać maksimum potencjału z Twoich reklam.

Z

Meta Ads (Facebook + Instagram)

 Z

Google Ads (Google + YouTube)

Z

Bing Ads (wyszukiwarka Bing)

Z

TikTok Ads

 Z

Pinterest Ads

Z

LinkedIn Ads

 Certyfikaty Google Ads

Rozumiemy biznes i dzielimy się wiedzą

Wiemy, z jakimi wyzwaniami marketingowymi spotyka się biznes na każdym z etapów rozwoju. Podczas ostatnich lat zaczynaliśmy wiele współprac tworząc marki od zera. Staranne wykonywanie kolejnych zadań z markami skutkowało zdobyciem przez nie pozycji liderów w swoich niszach. 

Jesteśmy elastyczni i mamy możliwość podziału zadań pomiędzy zespół w Twojej firmie i nasz. 

Nie ukrywamy swojej wiedzy. Chętnie uczymy osoby odpowiedzialne za marketing po Twojej stronie tworzyć reklamy na własną rękę, analizować ich skuteczność i korzystać z najlepszych praktyk.

doradztwo marketingowe

Zawsze zaczynamy od określenia celów i wskaźników. Uzbrajamy Twój marketing w liczby. Budujemy Twoją przewagę nad konkurentami w sposób transparentny i długotrwały.

Czytasz raporty, z których nic nie rozumiesz? Widzisz brak leadów, rezultatów i rozwiązań, które pomogłyby Ci wzrastać? Zacznijmy razem pracować. Zrób krok w kierunku modelowania rentownego marketingu.

Partnerskie zasady

h

Przejrzyste raporty

Uczciwe stawki

Pełen dostęp do kont

Partnerska umowa

Stały kontakt ze specjalistą

Brak rozliczeń % od budżetu

U

Dostęp do wydatków

w

Szybka reakcja na wiadomości

Poznaj historie naszych klientów

Wiemy, jak się ścigać

Branża marketingowa to wyścig na kreację, dane, czas, materiał, ustawienie reklamy, technologię i kreatywność. Wiemy, gdzie szukać informacji i jak się uczyć, by razem z naszymi klientami wykorzystywać trendy. Przeganiamy większość specjalistów, która od lat nie aktualizuje swojej wiedzy. 

Śledzimy nowości, szkolimy się z nowych formatów, kanałów i dbamy o to, by być pierwszymi testującymi. Nasi klienci wykorzystują wynikającą z tego dźwignię, gdy ich konkurencja próbuje bezskutecznie nadgonić miesiące lub lata później. Świat zmienia się coraz szybciej, a my razem z nim.

Co o nas mówią

Klienci

Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.

Damian Nowak

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik w NZOZ Allmed s.c.

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

Podczas współpracy

Zaufali nam

Success Story

Proces rozpoczęcia współpracy

Jak wyglądają kolejne kroki? Co się stanie, gdy wyślesz do nas wiadomość? Przeprowadzimy Cię przez proces, który ma na celu dobór odpowiednich działań dla Twojej firmy.

N

Wysłanie do nas wiadomości z opisem wyzwania

N

Wspólne wypełnienie Briefu

N

Przygotowanie dopasowanej propozycji

N

Omówienie propozycji, wprowadzenie zmian

N

Ułożenie planu realizacji określonych propozycji i celów

N

Podpisanie umowy i rozpoczęcie regularnych działań

Porozmawiajmy o Twoich reklamach płatnych

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends