Masz poczucie, że specjaliści nie poświęcają czasu na Twoje kampanie płatne, a koszty rosną? Widzisz, że pomysły agencji ograniczają się do zwiększania budżetu? A może brak chęci zrozumienia Twojej branży powoduje, że otrzymujesz działania z szablonu? 

Nasz zespół pomaga znaleźć przewagi i modeluje kampanie reklamowe na podstawie Twojej strategii. Poświęcamy dużo czasu, aby dopracować każdy szczegół i dokładnie poznać specyfikę Twojej branży.

Performance

obsługa reklam płatnych
komunikacja wideo

Modelujemy reklamy płatne

Poświęcamy czas na zrozumienie branży i edukujemy Twój zespół. Jesteśmy Partnerami, którzy angażują się w każdą kampanię, wykorzystują swoją wiedzę i wychodzą z nowymi pomysłami. 

Wykorzystujemy technologię, sprawdzone praktyki i kontakt z pracownikami poszczególnych platform, aby wyciskać maksimum potencjału z Twoich reklam.

Z

Meta Ads (Facebook + Instagram)

 Z

Google Ads (Google + YouTube)

Z

Bing Ads (wyszukiwarka Bing)

Z

TikTok Ads

 Z

Pinterest Ads

Z

LinkedIn Ads

 Rozumiemy biznes i dzielimy się wiedzą

Wiemy, z jakimi wyzwaniami marketingowymi spotyka się biznes na każdym z etapów rozwoju. Podczas ostatnich lat zaczynaliśmy wiele współprac tworząc marki od zera. Staranne wykonywanie kolejnych zadań z markami skutkowało zdobyciem przez nie pozycji liderów w swoich niszach. 

Jesteśmy elastyczni i mamy możliwość podziału zadań pomiędzy zespół w Twojej firmie i nasz. 

Nie ukrywamy swojej wiedzy. Chętnie uczymy osoby odpowiedzialne za marketing po Twojej stronie tworzyć reklamy na własną rękę, analizować ich skuteczność i korzystać z najlepszych praktyk.

doradztwo marketingowe

Zawsze zaczynamy od określenia celów i wskaźników. Uzbrajamy Twój marketing w liczby. Budujemy Twoją przewagę nad konkurentami w sposób transparentny i długotrwały.

Czytasz raporty, z których nic nie rozumiesz? Widzisz brak leadów, rezultatów i rozwiązań, które pomogłyby Ci wzrastać? Zacznijmy razem pracować. Zrób krok w kierunku modelowania rentownego marketingu.

Partnerskie zasady

h

Przejrzyste raporty

Uczciwe stawki

Pełen dostęp do kont

Partnerska umowa

Stały kontakt ze specjalistą

Brak rozliczeń % od budżetu

U

Dostęp do wydatków

w

Szybka reakcja na wiadomości

Strategie marketingowe

Wiemy, jak się ścigać

Branża marketingowa to wyścig na kreację, dane, czas, materiał, ustawienie reklamy, technologię i kreatywność. Wiemy, gdzie szukać informacji i jak się uczyć, by razem z naszymi klientami wykorzystywać trendy. Przeganiamy większość specjalistów, która od lat nie aktualizuje swojej wiedzy. 

Śledzimy nowości, szkolimy się z nowych formatów, kanałów i dbamy o to, by być pierwszymi testującymi. Nasi klienci wykorzystują wynikającą z tego dźwignię, gdy ich konkurencja próbuje bezskutecznie nadgonić miesiące lub lata później. Świat zmienia się coraz szybciej, a my razem z nim.

Google Certification

Co o nas mówią

Klienci

Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.

Damian Nowak

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik w NZOZ Allmed s.c.

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

Podczas współpracy

Zaufali nam

Zaufali nam
ROAS z Meta Ads (FB i IG) na poziomie 2400% w branży opakowań, B2B

ROAS z Meta Ads (FB i IG) na poziomie 2400% w branży opakowań, B2B

Marketing w branży B2B różni się w dużej mierze od tego, co działaniach na rynku B2C. Pracując dla klientów za każdym razem układamy indywidualną strategię, aby w następnej kolejności stworzyć plan działań z największymi szansami powodzenia. Całość modelujemy w taki...

Proces rozpoczęcia współpracy

Jak wyglądają kolejne kroki? Co się stanie, gdy wyślesz do nas wiadomość? Przeprowadzimy Cię przez proces, który ma na celu dobór odpowiednich działań dla Twojej firmy.

N

Wysłanie do nas wiadomości z opisem wyzwania

N

Wspólne wypełnienie Briefu

N

Przygotowanie dopasowanej propozycji

N

Omówienie propozycji, wprowadzenie zmian

N

Ułożenie planu realizacji określonych propozycji i celów

N

Podpisanie umowy i rozpoczęcie regularnych działań

Porozmawiajmy o Twojej strategii

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends