+48731492016 hello@sociends.pl

Wykorzystujemy kreatywność, wiedzę i roboty, by tworzyć dla Ciebie skuteczne treści i pozycjonować firmę w wyszukiwarkach. Buduj długotrwałą przewagę z nami.

Łączymy wiedzę, narzędzia oparte o AI (sztuczną inteligencję) i naszą kreatywność, by łączyć to, co najlepsze w człowieku i technologii.

Content, AI & SEO

Content, AI & SEO
Budowanie wizerunku i społeczności

Transparentna współpraca

Masz dość patrzenia na rosnące wykresy bez wpływu na biznes? Widzisz, że dotychczasowe treści nie angażują użytkowników, a pozycjonowanie nic nie daje? A możesz masz poczucie, że obecna agencja Cię olewa? 

Zdecyduj się na współpracę z nami, a dokładnie opowiemy Ci co i gdzie robimy. Pomożemy Ci stworzyć strategię i plan treści tekstowych, graficznych i wideo, które pozytywnie wpłyną na biznes. 

Poinstruujemy Cię we wprowadzeniu odpowiednich zmian na stronie, w sklepie lub dotychczas publikowanych treściach, zwiększając skuteczność pozycjonowania.

Treści nie tylko dla robotów

Przestań tworzyć treści dla robotów. Większość wideo, materiałów graficznych i tekstowych nie zostanie nigdy przejrzona przez żadnego człowieka. Tworzone przez agencje teksty po przeczytaniu powodują mdłości, a ich publikacja uzasadniona jest robotami Google i pozycjonowaniem SEO.

Nasze teksty, grafiki i wideo łączą to co najlepsze w ludziach i robotach. Tworzymy treści, które angażują i budują długotrwałą pozycję firmy.

Opieramy się o strategię i spójność z pozostałymi materiałami klientów. Wykorzytujemy technologię AI (sztucznej inteligencji), aby tworzyć lepsze i finansowo dostępne filmy, grafiki i teksty. 

decyzje oparte o dane

Wspieramy się specjalistycznymi aplikacjami do researchu branży, analizy konkurencji, wyszukiwania tematów, pozyskiwania inspiracji, tworzenia treści, monitoringu wyników, AI (sztucznej inteligencji) i raportowania.

Content, który buduje przewagę

Artykuły blogowe

Piszemy artykuły na blog do sklepu internetowego lub stronę internetową. Łączymy ciekawe podejście do tematu, kreatywność, merytorykę i poprawność pod kątem SEO. Tworzymy treści przydatne nie tylko robotom Google.

Treści sprzedażowe

Pomożemy w wypracowaniu dla Ciebie propozycji wartości, propozycji sprzedaży i zakomunikowaniu ich światu. Stworzymy dla Ciebie treści o charakterze sprzedażowym na baner, ulotkę, stronę internetową lub do mailingu.

Opisy produktów i kategorii

Piszemy opisy produktów i kategorii do sklepów internetowych, które są zgodne z zasadami SEO i zwiększają szansę na zakup. Zwracamy uwagę na język korzyści, pozycjonowanie, branżę i cechy produktów.

Oferty sprzedażowe

Tworzymy oferty sprzedażowe i prezentacje gotowe do wysyłki potencjalnym dostawcom, Partnerom lub klientom. Popraw jakość ofert, proces ich prezentacji i ich estetykę z nami.

Naming

Robimy badania i na ich podstawie wymyślamy marki z szansą na dominację w swojej niszy. Tworzymy nazwy produktów i usług, a następnie pomagamy we wprowadzeniu ich na rynek.

Grafika

Tworzymy materiały graficzne do komunikacji w internecie (jak np. kampanie reklamowe, sklep internetowy). Wykorzystujemy to co najlepsze w doświadczonym grafiku i technologii, by pomóc w budowaniu przewagi naszym klientom.

Wideo, Reels, TikTok, Shorts, YouTube

Tworzymy kreatywne, dynamiczne wideo dostosowane do formatu Reels, TikTok i Shorts, rozbudowując profile klientów. Realizujemy materiały do reklam na YouTube, Facebooku, Instagramie i innych platformach. 

SEO

Optymalizujemy Twoją stronę lub sklep internetowy, by był jeszcze szybszy i dostosowany do wymagań zarówno wyszukiwarki, jak użytkowników.

Pozycjonowanie

Pozycjonujemy Twoje treści dbając o Twój wizerunek. Realizujemy treści, rozbudowy w ramach serwisu, opracowywanie struktury, optymalizację techniczną i linkowanie zewnętrzne (link building). 

Treści kreatywne

Pomagamy w nagrywaniu podcastów i prowadzeniu kanałów na YouTube. Stworzymy dla Ciebie prawdziwą maszynę treści, która ułatwi osiągnięcie pożądanego wizerunku i zwiększy sprzedaż.

Przechodzimy od strategii marketingowej, po wybór rodzaju treści, który będzie odpowiedni dla danej firmy. Poznajemy Twój biznes i doradzamy Ci w doborze odpowiednich kanałów. Gdy każde działanie jest spójne ze strategią marketingową, tworzysz długotrwałą przewagę konkurencyjną. 

Dbamy o każdy szczegół, gdyż to one odgrywają decydującą rolę w materiałach wideo, angażujących grafikach i tekstach. Napędzamy naszą pracę sztuczną inteligencją, byś nie płacił za bezsensowną pracę. 

Zbudujemy Twoją przewagę w Google, Bing, YouTube, TikToku, Instagramie, Facebooku i innych kanałach marketingowych. 

Każdy element mierzymy i omawiamy z Tobą wyniki w przystępnej formie.

Tworzymy szczegółowo, patrzymy szeroko

Stworzymy z Tobą maszynę treści

Pewnie słyszałeś o tym, że z długich i merytorycznych treści mogą powstać krótsze, a z nich jeszcze krótsze i w innej formie. Doskonałym przykładem jest odcinek podcastu na Spotify z wideo, który następnie powstaje w formie artykułu blogowego, wideo na YouTube, krótkich materiałów Shorts, TikTok, Reels (pocięte fragmenty), a także wpisów w mediach społecznościowych. 

Pomożemy Ci zaplanować i prowadzić podcast, kanał na YouTube lub jakiekolwiek inne wybrane medium w taki sposób, by rozsądną ilością pracy generować duże ilości angażujących treści. To jest metoda na wzrost! 

  1. Tworzymy miejsce ze społecznością i angażującymi treściami o długiej formie (np. podcast, blog, kanał na YouTube, grupę na Facebooku)
  2. Rozdzielamy dłuższe treści na mniejsze kawałki i określamy strategię marketingową z nimi związaną (posty, kanały, reklamy, lejek marketingowy)
  3. Dystrybuujemy krótkie treści według planu realizując kampanię i generując ruch 
  4. Angażujemy użytkowników we współtworzenie kolejnych treści (User Generated Content, pytania, badania, inne)
  5. Raportujemy Tobie wyniki i powtarzamy proces.
Treści na blog marketingowy

Zawsze zaczynamy od określenia celów i wskaźników. Uzbrajamy Twój marketing w liczby. Budujemy Twoją przewagę nad konkurentami w sposób transparentny i długotrwały.

Czytasz raporty, z których nic nie rozumiesz? Widzisz brak leadów, rezultatów i rozwiązań, które pomogłyby Ci wzrastać? Zacznijmy razem pracować. Zrób krok w kierunku modelowania rentownego marketingu.

Partnerskie zasady

Przejrzyste raporty

Uczciwe stawki

Pełen dostęp do kont

Partnerska umowa

Dostęp do danych w czasie rzeczywistym

Dostęp do danych gdziekolwiek jesteś

Czasy, w których nie masz dostępu do działań agencji i nie możesz sprawdzić miejsc, z których np. pochodzą linki zewnętrzne do Twojej strony lub sklepu, bezpowrotnie minęły. Podczas współpracy z nami dbamy o to, byś był świadomy każdej decyzji i działań na bieżąco. Uzupełniamy panel współpracy w czasie rzeczywistym o stworzone treści i poniesione koszty. 

Nawet jeżeli nie masz ochoty sprawdzać szczegółów, masz świadomość, że zawsze możesz (lub wybrana osoba z Twojego zespołu) do nich wrócić. Każda para oczu to dodatkowe wnioski podczas burzy mózgów i analizy. Aktualizację działań otrzymujesz w cotygodniowym mailingu lub podczas spotkania online, dzięki czemu zawsze wiesz, w którą stronę idzie Twój marketing.

(obok screen) 

Przestań palić budżet marketingowy. Zapomnij o absurdalnych umowach na rok i karach za rezygnację. Partnerstwo jest dla nas wartością w każdym aspekcie działania.

Realizując treści z nami otrzymasz plan długoterminowy na podstawie strategii i elastyczną umowę z miesiącem wypowiedzenia. Angażujemy się od samego początku i mamy motywację, by to robić każdego miesiąca współpracy.

 

Otwórz nowy rozdział z nami

Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.

Damian Nowak

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik w NZOZ Allmed s.c.

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

Podczas współpracy

Zaufali nam

Success Story

Proces rozpoczęcia współpracy

Jak wyglądają kolejne kroki? Co się stanie, gdy wyślesz do nas wiadomość? Przeprowadzimy Cię przez proces, który ma na celu dobór odpowiednich działań dla Twojej firmy.

N

Wysłanie do nas wiadomości z opisem wyzwania

N

Wspólne wypełnienie Briefu

N

Przygotowanie dopasowanej propozycji

N

Omówienie propozycji, wprowadzenie zmian

N

Ułożenie planu realizacji określonych propozycji i celów

N

Podpisanie umowy i rozpoczęcie regularnych działań

Porozmawiajmy o Twojej strategii

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends