Wykorzystujemy kreatywność, wiedzę i roboty, by tworzyć dla Ciebie skuteczne treści i pozycjonować firmę. Buduj długotrwałą przewagę z pomocą ludzi i technologii.

Content & SEO

Content i SEO
Tworzenie treści tekstowych

Transparentna współpraca

Masz dość patrzenia na rosnące wykresy bez wpływu na biznes? Widzisz, że dotychczasowe treści nie angażują użytkowników, a pozycjonowanie nic nie daje? A możesz masz poczucie, że obecna agencja Cię olewa? 

Zdecyduj się na współpracę z nami, a dokładnie opowiemy Ci co i gdzie robimy. Pomożemy Ci stworzyć strategię i plan treści tekstowych, graficznych i wideo, które pozytywnie wpłyną na biznes. 

Poinstruujemy Cię we wprowadzeniu odpowiednich zmian na stronie, w sklepie lub dotychczas publikowanych treściach, zwiększając skuteczność pozycjonowania.

Treści nie tylko dla robotów

Przestań tworzyć treści dla robotów. Większość wideo, materiałów graficznych i tekstowych nie zostanie nigdy przejrzona przez żadnego człowieka. Tworzone przez agencje teksty po przeczytaniu powodują mdłości, a ich publikacja uzasadniona jest robotami Google i pozycjonowaniem SEO.

Nasze teksty, grafiki i wideo łączą to co najlepsze w ludziach i robotach. Tworzymy treści, które angażują i budują długotrwałą pozycję firmy. Opieramy się o strategię i spójność z pozostałymi materiałami klientów.

Tworzenie autentycznych treści

Wspieramy się specjalistycznymi aplikacjami do researchu branży, analizy konkurencji, wyszukiwania tematów, pozyskiwania inspiracji, tworzenia treści, monitoringu wyników i raportowania.

Content, który buduje przewagę

Artykuły blogowe

Piszemy artykuły na blog do sklepu internetowego lub stronę internetową. Łączymy ciekawe podejście do tematu, kreatywność, merytorykę i poprawność pod kątem SEO. Tworzymy treści przydatne nie tylko robotom Google.

Treści sprzedażowe

Pomożemy w wypracowaniu dla Ciebie propozycji wartości, propozycji sprzedaży i zakomunikowaniu ich światu. Stworzymy dla Ciebie treści o charakterze sprzedażowym na baner, ulotkę, stronę internetową lub do mailingu.

Opisy produktów i kategorii

Piszemy opisy produktów i kategorii do sklepów internetowych, które są zgodne z zasadami SEO i zwiększają szansę na zakup. Zwracamy uwagę na język korzyści, pozycjonowanie, branżę i cechy produktów.

Oferty sprzedażowe

Tworzymy oferty sprzedażowe i prezentacje gotowe do wysyłki potencjalnym dostawcom, Partnerom lub klientom. Popraw jakość ofert, proces ich prezentacji i ich estetykę z nami.

Naming

Robimy badania i na ich podstawie wymyślamy marki z szansą na dominację w swojej niszy. Tworzymy nazwy produktów i usług, a następnie pomagamy we wprowadzeniu ich na rynek.

Grafika

Tworzymy materiały graficzne do komunikacji w internecie (jak np. kampanie reklamowe, sklep internetowy). Wykorzystujemy to co najlepsze w doświadczonym grafiku i technologii, by pomóc w budowaniu przewagi naszym klientom.

Wideo

Tworzymy kreatywne, dynamiczne wideo dostosowane do formatu Reels, TikTok i Shorts, rozbudowując profile klientów. Realizujemy materiały do reklam na YouTube, Facebooku, Instagramie i innych platformach. 

SEO

Optymalizujemy Twoją stronę lub sklep internetowy, by był jeszcze szybszy i dostosowany do wymagań zarówno wyszukiwarki, jak użytkowników.

Pozycjonowanie

Pozycjonujemy Twoje treści dbając o Twój wizerunek. Realizujemy treści, rozbudowy w ramach serwisu, opracowywanie struktury, optymalizację techniczną i linkowanie zewnętrzne (link building). 

Treści kreatywne

Pomagamy w nagrywaniu podcastów i prowadzeniu kanałów na YouTube. Stworzymy dla Ciebie prawdziwą maszynę treści, która ułatwi osiągnięcie pożądanego wizerunku i zwiększy sprzedaż.

Przechodzimy od strategii marketingowej, po wybór rodzaju treści, który będzie odpowiedni dla danej firmy. Poznajemy Twój biznes i doradzamy Ci w doborze odpowiednich kanałów. Gdy każde działanie jest spójne ze strategią marketingową, tworzysz długotrwałą przewagę konkurencyjną. 

Dbamy o każdy szczegół, gdyż to one odgrywają decydującą rolę w materiałach wideo, angażujących grafikach i tekstach. Napędzamy naszą pracę sztuczną inteligencją, byś nie płacił za bezsensowną pracę. 

Zbudujemy Twoją przewagę w Google, Bing, YouTube, TikToku, Instagramie, Facebooku i innych kanałach marketingowych. 

Każdy element mierzymy i omawiamy z Tobą wyniki w przystępnej formie.

Tworzymy szczegółowo, patrzymy szeroko

Stworzymy z Tobą maszynę treści

Pewnie słyszałeś o tym, że z długich i merytorycznych treści mogą powstać krótsze, a z nich jeszcze krótsze i w innej formie. Doskonałym przykładem jest odcinek podcastu na Spotify z wideo, który następnie powstaje w formie artykułu blogowego, wideo na YouTube, krótkich materiałów Shorts, TikTok, Reels (pocięte fragmenty), a także wpisów w mediach społecznościowych. 

Pomożemy Ci zaplanować i prowadzić podcast, kanał na YouTube lub jakiekolwiek inne wybrane medium w taki sposób, by rozsądną ilością pracy generować duże ilości angażujących treści. To jest metoda na wzrost! 

  1. Tworzymy miejsce ze społecznością i angażującymi treściami o długiej formie (np. podcast, blog, kanał na YouTube, grupę na Facebooku)
  2. Rozdzielamy dłuższe treści na mniejsze kawałki i określamy strategię marketingową z nimi związaną (posty, kanały, reklamy, lejek marketingowy)
  3. Dystrybuujemy krótkie treści według planu realizując kampanię i generując ruch 
  4. Angażujemy użytkowników we współtworzenie kolejnych treści (User Generated Content, pytania, badania, inne)
  5. Raportujemy Tobie wyniki i powtarzamy proces.
content machine

Zawsze zaczynamy od określenia celów i wskaźników. Uzbrajamy Twój marketing w liczby. Budujemy Twoją przewagę nad konkurentami w sposób transparentny i długotrwały.

Czytasz raporty, z których nic nie rozumiesz? Widzisz brak leadów, rezultatów i rozwiązań, które pomogłyby Ci wzrastać? Zacznijmy razem pracować. Zrób krok w kierunku modelowania rentownego marketingu.

Partnerskie zasady

Przejrzyste raporty

Uczciwe stawki

Pełen dostęp do kont

Partnerska umowa

Dostęp do danych w czasie rzeczywistym

Dostęp do danych gdziekolwiek jesteś

Czasy, w których nie masz dostępu do działań agencji i nie możesz sprawdzić miejsc, z których np. pochodzą linki zewnętrzne do Twojej strony lub sklepu, bezpowrotnie minęły. Podczas współpracy z nami dbamy o to, byś był świadomy każdej decyzji i działań na bieżąco. Uzupełniamy panel współpracy w czasie rzeczywistym o stworzone treści i poniesione koszty. 

Nawet jeżeli nie masz ochoty sprawdzać szczegółów, masz świadomość, że zawsze możesz (lub wybrana osoba z Twojego zespołu) do nich wrócić. Każda para oczu to dodatkowe wnioski podczas burzy mózgów i analizy. Aktualizację działań otrzymujesz w cotygodniowym mailingu lub podczas spotkania online, dzięki czemu zawsze wiesz, w którą stronę idzie Twój marketing.

(obok screen) 

Przestań palić budżet marketingowy. Zapomnij o absurdalnych umowach na rok i karach za rezygnację. Partnerstwo jest dla nas wartością w każdym aspekcie działania.

Realizując treści z nami otrzymasz plan długoterminowy na podstawie strategii i elastyczną umowę z miesiącem wypowiedzenia. Angażujemy się od samego początku i mamy motywację, by to robić każdego miesiąca współpracy.

 

Otwórz nowy rozdział z nami

Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.

Damian Nowak

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik w NZOZ Allmed s.c.

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

Podczas współpracy

Zaufali nam

Zaufali nam
ROAS z Meta Ads (FB i IG) na poziomie 2400% w branży opakowań, B2B

ROAS z Meta Ads (FB i IG) na poziomie 2400% w branży opakowań, B2B

Marketing w branży B2B różni się w dużej mierze od tego, co działaniach na rynku B2C. Pracując dla klientów za każdym razem układamy indywidualną strategię, aby w następnej kolejności stworzyć plan działań z największymi szansami powodzenia. Całość modelujemy w taki...

Proces rozpoczęcia współpracy

Jak wyglądają kolejne kroki? Co się stanie, gdy wyślesz do nas wiadomość? Przeprowadzimy Cię przez proces, który ma na celu dobór odpowiednich działań dla Twojej firmy.

N

Wysłanie do nas wiadomości z opisem wyzwania

N

Wspólne wypełnienie Briefu

N

Przygotowanie dopasowanej propozycji

N

Omówienie propozycji, wprowadzenie zmian

N

Ułożenie planu realizacji określonych propozycji i celów

N

Podpisanie umowy i rozpoczęcie regularnych działań

Porozmawiajmy o Twojej strategii

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends