+48731492016 hello@sociends.pl

Modelujemy rentowny marketing i strategie w branży B2B, e-commerce i usługach.

Zakres usług

Strategia marketingowa i biznesowa

Opracujemy z Tobą strategię marketingową na miarę możliwości. Pomożemy w zaplanowaniu komunikacji produktów i usług, znalezieniu niszy, dopracowaniu oferty, person, propozycji wartości i lejka sprzedażowego. Dobierzemy kanały i wyznaczymy cele. Przeszkolimy Cię z jej wykorzystania.

w

Komunikacja

Poprowadzimy dla Ciebie konto na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, a także TikToku, generując wyniki dla firmy. Zaprojektujemy estetyczną, spójną i kreatywną komunikację doprowadzając Cię do osiągnięcia założonych celów. Pomożemy w analityce, kreacji i moderacji.

Performance

Przeprowadzimy skuteczne, zorientowane na wynik kampanie płatne w mediach społecznościowych (Meta Ads, TikTok Ads, YouTube Ads, LinkedIn Ads) i w wyszukiwarce Google (Google Ads). Łączymy technologię, kompetencje i kreatywność by modelować celne reklamy.

l

Content & SEO

Zaproponujemy dobór treści, które doprowadzą Cię do zwiększenia zysków. Stworzymy artykuły blogowe, treści eksperckie, opisy produktów, kategorii, sesję zdjęciową, materiał wideo pod social media, a także kreatywne treści do oferty lub na landing page. Wszystko to zgodnie z zasadami SEO.

Analityka internetowa

Skonfigurujemy dla Ciebie podstawowe narzędzia analityczne, które dostosowane zostaną do Twojej branży. Zadbamy o poprawność zbierania danych przez Google Analytics, Search Console, mapy ciepła, instalację piksela, LinkedIn Tag’a i inne. Pomożemy Ci w analizie danych i wyciąganiu wniosków.

h

Reels & Roll

Wejdź w świat nowoczesnych formatów i publikuj krótkie, dynamiczne filmy. Zrobimy je w taki sposób, aby doprowadzić Cię do celów reklamowych, zwiększyć zasięg i wykreować określony wizerunek. Przygotujemy Twoją firmę na wejśćie w Reels, TikTok, Shorts, tworząc i montując filmy odpowiedniej jakości.

Doradztwo marketingowe

Masz poczucie, że Twój marketing mógłby działać lepiej? Szukasz dźwigni, które usunie z Twojej drogi przeszkody i umożliwi wzrost? Pomożemy Ci stworzyć dokładny plan działań marketingowych, wyznaczyć cele, pozyskiwać leady lub zweryfikować pracę Partnerów. Zadbamy o to, by inwestycja w postaci marketingu, zwracała Ci się.

h

AI SoBooster - Wdrożenia AI

Zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) w marketingu i sprzedaży staje się nie tyle opcją, co koniecznością. Jeżeli chcesz, by Twoja firma pozostała konkurencyjna, działała szybciej, a ludzie nie poświęcali czasu na bezwartościowe czynności, skorzystaj z mojej pomocy. Doradzam w zakresie AI (sztucznej inteligencji), prowadzę dedykowane szkolenia dla firm, dobieram narzędzia i kieruję wdrożeniem w działach marketingu i sprzedaży.

Zależnie od zapotrzebowania, wspieramy firmy tylko reklamowo i wizerunkowo, zapewniając większą liczbę klientów lub kompleksowo obsługujemy komunikację, marketing i wspieramy w szukaniu rentownych nisz rynkowych.

Zakres współpracy z klientami

Branża

Usługowa

Ułatwiamy układanie marketingu i codziennej pracy zespołu, zwiększając ilość leadów, efekty wizerunkowe i rentowność poszczególnych części oferty.

Branża

E-Commerce

Wchodząc w buty klienta rozwijamy z nim sklep internetowy, ofertę, integracje z Partnerami, a także realizujemy marketing i działania reklamowe. Pomagamy w skalowaniu sklepów.

Branża

B2B

Pomagamy w docieraniu do firm, które będą w największym stopniu zainteresowane Twoimi rozwiązaniami. Znajdź kontrahentów, dostawców i klientów, z którymi dobrze będzie Ci się pracować.

Co o nas mówią

Klienci

W pełni polecam współpracę. Niesamowita wiedza, kompetencje i odpowiednie podejście do klienta – nawet laika jak ja. Doradzają od samego początku patrząc bardzo szeroko na firmę jej działalność. Dobierają narzędzia do klienta co jest mu realnie potrzebne i da najszybciej najlepsze efekty.

Wojciech Szczugieł

Wojciech Szczugieł

Właścicielk aerovirtual.eu

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

Bardzo profesjonalne podejście do każdego zadania, wiele cennych wskazówek na przyszłość. Efekt końcowy zaskoczył nawet tak wymagającego klienta jak ja. Na pewno wrócę z nowymi zadaniami!

Archimag Piotr Lisowski

Piotr Lisowski

Właściciel Pracowni Projektowej Archimag

Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.

Damian Nowak

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik w NZOZ Allmed s.c.

Współpracuje z Adrianem już dwa lata. Adrian wykonuje zlecenia z zakresu copywritingu, content marketingu oraz social media dla naszej agencji oraz dla naszych klientów. Taka współpraca wymaga ogromnego zaufania, które Adrian wypracował na przestrzeni tych lat. Cenie w Adrianie otwartość na nasze pomysły, ale i chęć wyjścia z inicjatywą i zaproponowania własnych, często nieszablonowych rozwiązań. Polecam współpracę z Adrianem i cieszę się, że spotkałem go na swojej zawodowej drodze.

Karol

Karol Połubiński

Head of Cary.One

Podczas współpracy

Zaufali nam

Success Story

Zaangażowanie w działaniu

Doradzamy od a do z, pomagając w rozwiązaniu realnych, codziennych wyzwań. Aktywnie badamy biznes klienta, tworzymy plany, strategie i proponujemy rozwiązania prowokujące wzrost.

Doskonałość operacyjna

Jesteśmy zorganizowani, elastyczni, domykamy tematy i trzymamy się terminów. Zlecając działania reklamowe, doradcze i marketingowe nam, zyskujesz rzetelnego partnera na lata.

Koncentracja na rezultatach

Podczas każdej współpracy rozpoczynamy od wyznaczenia KPI i strategii. Pomagamy w określeniu celów i drogi do nich. Dowozimy rezultaty czyniąc marketing dobrą inwestycją.

Proces rozpoczęcia współpracy

Jak wyglądają kolejne kroki? Co się stanie, gdy wyślesz do nas wiadomość? Przeprowadzimy Cię przez proces, który ma na celu dobór odpowiednich działań dla Twojej firmy.

N

Wysłanie do nas wiadomości z opisem wyzwania

N

Wspólne wypełnienie Briefu

N

Przygotowanie dopasowanej propozycji

N

Omówienie propozycji, wprowadzenie zmian

N

Ułożenie planu realizacji określonych propozycji i celów

N

Podpisanie umowy i rozpoczęcie regularnych działań

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends