+48731492016 hello@sociends.pl

Agencja Pracy Prosupport zajmuje się łączeniem wygody pracodawców z bezpieczeństwem pracowników. Dzięki agencji pracodawcy z Polski mogą pozyskać przeszkolonych do pełnienia danej roli pracowników z Ukrainy, Indonezji, a także innych krajów. Pracownicy natomiast mogą znaleźć firmę, w której zarobią na utrzymanie, a także poczują się bezpiecznie. Współpraca doskonale pokazuje wsparcie przy generowaniu rezultatów na rynku B2B.

Jakie mieliśmy zadanie?

Podczas współpracy naszym zadaniem jest kreowanie określonego / spójnego wizerunku za pomocą mediów społecznościowych, reklam Facebook Ads i content marketingu. Nasze działania mają na celu wspomaganie rekrutacji i działań wizerunkowych do pracowników i pracodawców w wybranych krajach. Niektóre działania realizowane były lokalnie, inne ogólnopolsko, a jeszcze inne międzynarodowo.

Zakres współpracy

  • Stworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych
  • Stała komunikacja i tworzenie treści do wszystkich kanałów w mediach społecznościowych
  • Kampanie performance Facebook Ads
  • Tworzenie wybranych materiałów wideo i sesji zdjęciowych
  • Wsparcie analityczne dla strony internetowej
  • Tworzenie treści na blog firmowy
  • Zmiany na stronie internetowej
  • Kampanie międzynarodowe w Ukrainie, Indonezji, Białorusi, Gruzji
  • Wsparcie w tworzeniu nowych marek na w Polsce i na zagranicznych rynkach

Krótko o współpracy

Współpracę rozpoczęliśmy w 2018. roku. To wtedy pierwszy raz wykonaliśmy strategię komunikacji, aby skutecznie realizować ją wraz w upływającym czasem.

Podczas współpracy od samego początku byliśmy odpowiedzialni za zaplanowanie odpowiedniego zestawu działań, które w rezultacie pomogą w kreowaniu pożądanego wizerunku firmy. Pełniliśmy rolę strategiczną, gdzie podczas licznych spotkań z zespołem Prosupport, w ścisłym kontakcie, określaliśmy cele, założenia, a także omawialiśmy wyniki i wyciągaliśmy wnioski.

Następnie przechodziliśmy do roli wykonawczej, czyli nagrywania materiałów, wykonywania zdjęć, tworzenia treści, ustawiania reklam i zapewnianiu spójności w komunikacji firmy niezależnie od kraju, w którym akurat miała ona miejsce.

Udało nam się, wraz z zespołem firmy, wykreować i utrzymać wizerunek profesjonalnej, bezpiecznej, uczciwej i efektywnej agencji pracy. Wszystko dzięki połączeniu skutecznej komunikacji z pracą operacyjną wewnątrz firmy. Zespół Prosupport robi wszystko, aby nieustannie wyznaczać standardy w branży rekrutacji, szukać nowych kierunków, wprowadzać innowacje i ulepszać procesy w niemal każdym aspekcie organizacji.

Hasło “Naszym priorytetem jest połączenie wygody pracodawców z bezpieczeństwem pracowników.” jest niewątpliwie prostym wytłumaczeniem tego, jakie wartości reprezentuje agencja.

Podczas współpracy nadzorowaliśmy z sukcesem komunikację wspomagającą rekrutację w Gruzji, Ukrainie, Białorusi i Indonezji. W Ukrainie i Indonezji udało nam się z powodzeniem, wraz z koordynatorami w firmie, wprowadzić marki influencerów. Dbają oni o to, by edukować lokalną społeczność o korzyściach pracy w Polsce. Przybliżają oni codzienne życie w Europie i opowiadają o swoich codziennych wyzwaniach.

https://www.youtube.com/watch?v=5mM1IXMV_aY

Komunikujemy się również z sektorem B2B, zarówno tworząc treści na blog firmowy, jak i w mediach społecznościowych. Tworzymy treści na Facebooku, Instagramie i LinkedInie dbając o profesjonalizm, estetykę i merytorykę. Komunikacja w internecie wspomaga inne działania firmy, podejmowane przez zespół Prosupport, a także umożliwia utrzymywanie relacji z Partnerami i potencjalnymi klientami.

Podczas kilku lat współpracy udało nam się, podczas wyjazdów i spotkań, nagrać materiały wideo i zrobić sesje zdjęciowe, które wspomagały codzienne działania.

https://www.youtube.com/watch?v=6iH2RlzmU_4

Prowadziliśmy kampanie reklamowe performance Facebook Ads również we wspomnianych krajach, ze szczególnym uwzględnieniem Indonezji, gdzie Agencja Pracy Prosupport ma jeden ze swoich oddziałów. Nadzorowanie komunikacji i działania obejmujące płatną reklamę wpływają na znaczne zwiększenie zainteresowania agencją we wspomnianych częściach świata.

Efekt

Efekt wspólnej pracy to wykreowanie silnej i profesjonalnej marki, która jest spójna z jej modelem działania. Wspólne wysiłki wpłynęły na to, że obecnie Prosupport jest jedną z najbardziej znanych firm w przestrzeni lokalnej, a w swojej branży również ogólnopolskiej.

Firma prowadzi skuteczne rekrutacje zarówno w Polsce, jak i w Indonezji. Pozyskuje Partnerów w B2B i łączy ich z kompetentnym i wyszkolonym odpowiednio personelem łącząc potrzeby obu grup. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć we wspomnianym zestawie sukcesów dokładając do niego element w postaci realizacji działań z zakresu marketingu internetowego.

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends