Agencja Pracy Prosupport zajmuje się łączeniem wygody pracodawców z bezpieczeństwem pracowników. Dzięki agencji pracodawcy z Polski mogą pozyskać przeszkolonych do pełnienia danej roli pracowników z Ukrainy, Indonezji, a także innych krajów. Pracownicy natomiast mogą znaleźć firmę, w której zarobią na utrzymanie, a także poczują się bezpiecznie. Współpraca doskonale pokazuje wsparcie przy generowaniu rezultatów na rynku B2B. 

Jakie mieliśmy zadanie? 

Podczas współpracy naszym zadaniem jest kreowanie określonego / spójnego wizerunku za pomocą mediów społecznościowych, reklam Facebook Ads i content marketingu. Nasze działania mają na celu wspomaganie rekrutacji i działań wizerunkowych do pracowników i pracodawców w wybranych krajach. Niektóre działania realizowane były lokalnie, inne ogólnopolsko, a jeszcze inne międzynarodowo. 

Zakres współpracy

  • Stworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych 
  • Stała komunikacja i tworzenie treści do wszystkich kanałów w mediach społecznościowych
  • Kampanie performance Facebook Ads
  • Tworzenie wybranych materiałów wideo i sesji zdjęciowych 
  • Wsparcie analityczne dla strony internetowej  
  • Tworzenie treści na blog firmowy
  • Zmiany na stronie internetowej
  • Kampanie międzynarodowe w Ukrainie, Indonezji, Białorusi, Gruzji 
  • Wsparcie w tworzeniu nowych marek na w Polsce i na zagranicznych rynkach 

Krótko o współpracy

Współpracę rozpoczęliśmy w 2018. roku. To wtedy pierwszy raz wykonaliśmy strategię komunikacji, aby skutecznie realizować ją wraz w upływającym czasem. 

Podczas współpracy od samego początku byliśmy odpowiedzialni za zaplanowanie odpowiedniego zestawu działań, które w rezultacie pomogą w kreowaniu pożądanego wizerunku firmy. Pełniliśmy rolę strategiczną, gdzie podczas licznych spotkań z zespołem Prosupport, w ścisłym kontakcie, określaliśmy cele, założenia, a także omawialiśmy wyniki i wyciągaliśmy wnioski. 

Następnie przechodziliśmy do roli wykonawczej, czyli nagrywania materiałów, wykonywania zdjęć, tworzenia treści, ustawiania reklam i zapewnianiu spójności w komunikacji firmy niezależnie od kraju, w którym akurat miała ona miejsce. 

Udało nam się, wraz z zespołem firmy, wykreować i utrzymać wizerunek profesjonalnej, bezpiecznej, uczciwej i efektywnej agencji pracy. Wszystko dzięki połączeniu skutecznej komunikacji z pracą operacyjną wewnątrz firmy. Zespół Prosupport robi wszystko, aby nieustannie wyznaczać standardy w branży rekrutacji, szukać nowych kierunków, wprowadzać innowacje i ulepszać procesy w niemal każdym aspekcie organizacji. 

Hasło “Naszym priorytetem jest połączenie wygody pracodawców z bezpieczeństwem pracowników.” jest niewątpliwie prostym wytłumaczeniem tego, jakie wartości reprezentuje agencja. 

Podczas współpracy nadzorowaliśmy z sukcesem komunikację wspomagającą rekrutację w Gruzji, Ukrainie, Białorusi i Indonezji. W Ukrainie i Indonezji udało nam się z powodzeniem, wraz z koordynatorami w firmie, wprowadzić marki influencerów. Dbają oni o to, by edukować lokalną społeczność o korzyściach pracy w Polsce. Przybliżają oni codzienne życie w Europie i opowiadają o swoich codziennych wyzwaniach. 

https://www.youtube.com/watch?v=5mM1IXMV_aY

Komunikujemy się również z sektorem B2B, zarówno tworząc treści na blog firmowy, jak i w mediach społecznościowych. Tworzymy treści na Facebooku, Instagramie i LinkedInie dbając o profesjonalizm, estetykę i merytorykę. Komunikacja w internecie wspomaga inne działania firmy, podejmowane przez zespół Prosupport, a także umożliwia utrzymywanie relacji z Partnerami i potencjalnymi klientami. 

Podczas kilku lat współpracy udało nam się, podczas wyjazdów i spotkań, nagrać materiały wideo i zrobić sesje zdjęciowe, które wspomagały codzienne działania. 

https://www.youtube.com/watch?v=6iH2RlzmU_4

Prowadziliśmy kampanie reklamowe performance Facebook Ads również we wspomnianych krajach, ze szczególnym uwzględnieniem Indonezji, gdzie Agencja Pracy Prosupport ma jeden ze swoich oddziałów. Nadzorowanie komunikacji i działania obejmujące płatną reklamę wpływają na znaczne zwiększenie zainteresowania agencją we wspomnianych częściach świata.

Efekt 

Efekt wspólnej pracy to wykreowanie silnej i profesjonalnej marki, która jest spójna z jej modelem działania. Wspólne wysiłki wpłynęły na to, że obecnie Prosupport jest jedną z najbardziej znanych firm w przestrzeni lokalnej, a w swojej branży również ogólnopolskiej. 

Firma prowadzi skuteczne rekrutacje zarówno w Polsce, jak i w Indonezji. Pozyskuje Partnerów w B2B i łączy ich z kompetentnym i wyszkolonym odpowiednio personelem łącząc potrzeby obu grup. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć we wspomnianym zestawie sukcesów dokładając do niego element w postaci realizacji działań z zakresu marketingu internetowego. 

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends