Nie masz jeszcze swojej strony internetowej? A może myślisz, jak podejść do własnego sklepu lub sprzedaży produktów elektronicznych? Pomagamy tworzyć strony i sklepy internetowe, które sprzedają.

Strony i sklepy internetowe

komunikacja marketingowa

Mamy doświadczenie w e-commerce

Chcesz, by użytkownicy zostali na Twojej stronie dłużej niż kilka sekund i dokonali akcji, na której Ci zależy? A może zależy Ci na odpowiedniej prezentacji oferty w sklepie i zbudowaniu go w taki sposób, by miał szanse na sukces rynkowy? Większość stron nie generuje leadów, zainteresowania ani sprzedaży. Budując swoją nie chcesz znaleźć się w tej grupie.

Analityka w e-commerce

Strony internetowe

Sklepy internetowe

Strony internetowe

Tworzymy intuicyjne i skuteczne strony internetowe z uwzględnieniem drogi użytkownika. Dbamy o User Experience, responsywność, szybkość i prostotę edycji, bo wiemy, jak szybko zmienia się rynek, usługi i Twoja branża. 

  • WordPress (+ baza estetycznych, gotowych szablonów) 
  • Wizualny edytor (dokonujesz zmian w kilka sekund w systemie Drag & Drop) 
  • Spójność z Twoją marką i jej celami 
  • Treści przygotowane w zgodzie z zasadami SEO 
  • Podłączenie narzędzi analitycznych (Google Analytics 4, HotJar, Google Search Console)

Poprowadzimy Cię przez proces od a do z. Zbadamy Twoje potrzeby, zaplanujemy design, a następnie będziemy informować Cię o postępie prac. Nagramy dla Ciebie wideo instruktażowe, dzięki któremu w każdej chwili zmienisz każdy element strony na inny, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Strony internetowe
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Budujemy sklepy i ich szanse na wysoką rentowność. Wykorzystujemy wiedzę z zakresu biznesu, marketingu i e-commerce, aby tworzyć intuicyjne i skalowalne rozwiązania. Działamy przy wykorzystaniu oprogramowania SaaS, razem z Tobą przechodząc przez kolejne opcje konfiguracji sklepu. 

  • Rozwiązania SaaS (Software As A Servise) 
  • Nowoczesne, gotowe szablony graficzne
  • Dodawanie produktów i konfiguracja narzędzi w sklepie
  • Wytyczne i plan rozwoju w Twojej branży 
  • Doradztwo w zakresie budowy i rozwoju sklepu internetowego

Akademia Skalowania Sklepów

Skalowanie sklepów to nasza specjalność. Jesteśmy związani z branżą od ponad 6 lat, udzielając się na targach, w mediach, a także przy okazji uczestnictwa w konferencjach branżowych. Zbadamy dla Ciebie rynek, ułożymy strategię marketingową, a następnie przeprowadzimy proces wdrożenia. 

Podczas całego procesu edukujemy Ciebie i Twój zespół. Sprawdź program, który realizuje nasz Founder, Adrian Prędkiewicz, wraz z naszym Partnerem.

w

Stały kontakt ze specjalistą

Uczciwe stawki

U

Pełen dostęp do kont

Partnerska umowa

Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.

Damian Nowak

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik w NZOZ Allmed s.c.

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

Poznaj wybrane

Case studies

ROAS z Meta Ads (FB i IG) na poziomie 2400% w branży opakowań, B2B

ROAS z Meta Ads (FB i IG) na poziomie 2400% w branży opakowań, B2B

Marketing w branży B2B różni się w dużej mierze od tego, co działaniach na rynku B2C. Pracując dla klientów za każdym razem układamy indywidualną strategię, aby w następnej kolejności stworzyć plan działań z największymi szansami powodzenia. Całość modelujemy w taki...

Proces rozpoczęcia współpracy

Jak wyglądają kolejne kroki? Co się stanie, gdy wyślesz do nas wiadomość? Przeprowadzimy Cię przez proces, który ma na celu dobór odpowiednich działań dla Twojej firmy.

N

Wysłanie do nas wiadomości z opisem wyzwania

N

Wspólne wypełnienie Briefu

N

Przygotowanie dopasowanej propozycji

N

Omówienie propozycji, wprowadzenie zmian

N

Ułożenie planu realizacji określonych propozycji i celów

N

Podpisanie umowy i rozpoczęcie regularnych działań

Porozmawiajmy o Twojej strategii

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends