Nie masz jeszcze swojej strony internetowej? A może myślisz, jak podejść do własnego sklepu lub sprzedaży produktów elektronicznych? Pomagamy tworzyć strony i sklepy internetowe, które sprzedają.

Strony i sklepy internetowe

komunikacja marketingowa

Mamy doświadczenie w e-commerce

Chcesz, by użytkownicy zostali na Twojej stronie dłużej niż kilka sekund i dokonali akcji, na której Ci zależy? A może zależy Ci na odpowiedniej prezentacji oferty w sklepie i zbudowaniu go w taki sposób, by miał szanse na sukces rynkowy? Większość stron nie generuje leadów, zainteresowania ani sprzedaży. Budując swoją nie chcesz znaleźć się w tej grupie.

Analityka w e-commerce

Strony internetowe

Sklepy internetowe

Strony internetowe

Tworzymy intuicyjne i skuteczne strony internetowe z uwzględnieniem drogi użytkownika. Dbamy o User Experience, responsywność, szybkość i prostotę edycji, bo wiemy, jak szybko zmienia się rynek, usługi i Twoja branża. 

  • WordPress (+ baza estetycznych, gotowych szablonów) 
  • Wizualny edytor (dokonujesz zmian w kilka sekund w systemie Drag & Drop) 
  • Spójność z Twoją marką i jej celami 
  • Treści przygotowane w zgodzie z zasadami SEO 
  • Podłączenie narzędzi analitycznych (Google Analytics 4, HotJar, Google Search Console)

Poprowadzimy Cię przez proces od a do z. Zbadamy Twoje potrzeby, zaplanujemy design, a następnie będziemy informować Cię o postępie prac. Nagramy dla Ciebie wideo instruktażowe, dzięki któremu w każdej chwili zmienisz każdy element strony na inny, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Strony internetowe
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Budujemy sklepy i ich szanse na wysoką rentowność. Wykorzystujemy wiedzę z zakresu biznesu, marketingu i e-commerce, aby tworzyć intuicyjne i skalowalne rozwiązania. Działamy przy wykorzystaniu oprogramowania SaaS, razem z Tobą przechodząc przez kolejne opcje konfiguracji sklepu. 

  • Rozwiązania SaaS (Software As A Servise) 
  • Nowoczesne, gotowe szablony graficzne
  • Dodawanie produktów i konfiguracja narzędzi w sklepie
  • Wytyczne i plan rozwoju w Twojej branży 
  • Doradztwo w zakresie budowy i rozwoju sklepu internetowego

Akademia Skalowania Sklepów

Skalowanie sklepów to nasza specjalność. Jesteśmy związani z branżą od ponad 6 lat, udzielając się na targach, w mediach, a także przy okazji uczestnictwa w konferencjach branżowych. Zbadamy dla Ciebie rynek, ułożymy strategię marketingową, a następnie przeprowadzimy proces wdrożenia. 

Podczas całego procesu edukujemy Ciebie i Twój zespół. Sprawdź program, który realizuje nasz Founder, Adrian Prędkiewicz, wraz z naszym Partnerem.

w

Stały kontakt ze specjalistą

Uczciwe stawki

U

Pełen dostęp do kont

Partnerska umowa

Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.

Damian Nowak

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik w NZOZ Allmed s.c.

Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂

Paweł

Paweł Niedźwiecki

Programista 

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Prosupport referencje

Jacek Eckstein

Marketing Manager w Prosupport 

Poznaj wybrane

Case studies

Wdrożenie Google Analytics 4 w E-Commerce

Wdrożenie Google Analytics 4 w E-Commerce

Współcześnie każdy z Was widzi duże zmiany w polityce dotyczących zbierania danych i możliwości ich analizowania. Wdrożenie Google Analytics 4 dla lepszej analityki, szczególnie w e-commerce, staje się koniecznością. Należy to zrobić jak najwcześniej i zacząć zbierać...

Strona internetowa dla branży usługowej – Ikigaiterapie.pl

Strona internetowa dla branży usługowej – Ikigaiterapie.pl

Ikigaiterapie.pl to strona internetowa, która służy pozyskiwaniu klientów i informowaniu ich o zakresie usług firmy. Została zaprojektowana w taki sposób, aby zwiększyć szansę na osiągnięcie wskazanych celów. Wykorzystywanym przy stronie oprogramowaniem był Wordpress....

Efektywne działania reklamowe w Polsce, Indonezji, Ukrainie

Efektywne działania reklamowe w Polsce, Indonezji, Ukrainie

Agencja Pracy Prosupport zajmuje się łączeniem wygody pracodawców z bezpieczeństwem pracowników. Dzięki agencji pracodawcy z Polski mogą pozyskać przeszkolonych do pełnienia danej roli pracowników z Ukrainy, Indonezji, a także innych krajów. Pracownicy natomiast mogą...

Proces rozpoczęcia współpracy

Jak wyglądają kolejne kroki? Co się stanie, gdy wyślesz do nas wiadomość? Przeprowadzimy Cię przez proces, który ma na celu dobór odpowiednich działań dla Twojej firmy.

N

Wysłanie do nas wiadomości z opisem wyzwania

N

Wspólne wypełnienie Briefu

N

Przygotowanie dopasowanej propozycji

N

Omówienie propozycji, wprowadzenie zmian

N

Ułożenie planu realizacji określonych propozycji i celów

N

Podpisanie umowy i rozpoczęcie regularnych działań

Porozmawiajmy o Twojej strategii

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends