Ikigaiterapie.pl to strona internetowa, która służy pozyskiwaniu klientów i informowaniu ich o zakresie usług firmy. Została zaprojektowana w taki sposób, aby zwiększyć szansę na osiągnięcie wskazanych celów. Wykorzystywanym przy stronie oprogramowaniem był WordPress.

Projekt i realizacja strony internetowej – Więcej o naszym zadaniu

Terapie Manualne Twarzy Ikigai to była nową marką, która rozpoczynała działania w okolicach Wrocławia. Podczas wstępnych rozmów poznaliśmy oczekiwania w zakresie projektu strony, a także treści, które miały się na niej znaleźć.

Strona dostępna jest pod adresem: https://ikigaiterapie.pl

Marka w terapiach manualnych twarzy stawia na holistyczne podejście do człowieka, a dobrane do zabiegów produkty są naturalne. Podczas realizacji usługi klienci mogą poczuć odprężenie i spokój.

Naszym zadaniem było przeprowadzenie rozmów i metodą warsztatową dojście do tego, co chce osiągnąć firma. Określiliśmy grupy docelowe i ich potrzeby. Następnie zaprojektowaliśmy lejek strony internetowej i drogę użytkownika w taki sposób, by ułatwić mu doświadczenie (UX).

Kolejnym krokiem było wdrożenie strony internetowej i opracowanego projektu, wraz z podłączeniem narzędzi analitycznych (Google Analytics + Google Search Console).

Całość zakończyliśmy nagrywając wideo, w którym na nagranym ekranie pokazujemy poszczególne opcje edycji i dodawania poszczególnych elementów. Dzięki temu klient może wprowadzić większość bieżących zmian samodzielnie i szybko, z pomocą prostego Visual Buildera (edytora graficznego).

Zakres prac:

  • Zaprojektowanie i wdrożenie wizerunkowej strony internetowej (6 podstron) z formularzem kontaktowym
  • Redakcja treści na stronie internetowej
  • Stworzenie drogi użytkownika na stronie internetowej
  • Stworzenie polityki prywatności
  • Dodanie dodatkowych elementów w postaci Pop-Up’u

Krótko o współpracy – Realizacja strony internetowej dla branży usługowej

Nie od dziś wiadomo, że przy realizacji strony internetowej mamy do uwzględnienia ogromną ilość czynników. Tylko kilka z nich to szybkość ładowania się strony, optymalizacja SEO, struktura linków, a także UX (User Experience).

Każda współpraca przy tworzeniu strony internetowej wiąże się z pogodzeniem każdego elementu. Ważne, aby z jak największym prawdopodobieństwem, przy posiadanych środkach i możliwościach, witryna spełniała założone cele.

Przed tym, jak utworzyliśmy stronę, postaraliśmy się o otrzymanie informacji i materiałów. Podczas rozmów określiliśmy najważniejsze aspekty oferty. Otrzymaliśmy materiały w postaci wstępnych treści do dopracowania i zdjęć.

Początkiem było zaprojektowanie lejka strony internetowej i drogi użytkownika, aby od początku tworzyć ją w sposób prowadzący użytkownika w konkretnym kierunku.

Określiliśmy mikrocele i cele każdej z podstron. Dzięki temu użytkownicy wiedzieli, jak się odnaleźć i gdzie znajdą interesujące ich informacje już od pierwszego kliknięcia.

Efekt końcowy

Ikigaiterpie.pl - Tworzenie strony internetowej

Strony internetowe Joga

Nowoczesność, czystość i minimalizm – Chcieliśmy odwzorować za pomocą strony internetowej charakter marki, jakiego doświadczają jej klienci. Spójny wizerunek bowiem pomaga w realizacji długofalowych (i tych krótkofalowych) działań marketingowych.

Kolorystyka sugerująca czystość i naturę, a to wszystko pod płaszczem minimalizmu, przy kompleksowym przedstawieniu każdej z usług.

Całość nowoczesna i zgodna ze standardami UX.

Stronę zakończyliśmy w krótkim czasie i zmieściliśmy się w założonym na początku projektu budżecie.

Strona została stworzona już pewien czas temu. Cieszy nas fakt, że praca nad wdrożeniem przyniosła skutek, a zespół marki pozyskuje z jej pomocą nowych klientów.

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends