Zawarliśmy strategiczne partnerstwo z firmą Selly – skalowalną platformą sklepów internetowych. W ramach współpracy zaoferowaliśmy zoptymalizowaną pod kątem e-commerce ofertę w zakresie Social Ads i komunikacji w mediach społecznościowych. Zaoferowaliśmy sprzedawcom w Selly zarówno produkty personalizowane, strategie, jak i stałą obsługę Social Media. 


Partnerstwo w zakresie obsługi marketingowej sklepów internetowych z Selly 

Nasza misja doskonale wpisała się w wartości platformy sklepów Selly, która od ponad 10 lat skupia się, by oferować oprogramowanie umożliwiające rozwój i sprzedaż w tworzonych na platformie e sklepach. 

Zespół Selly zdecydował o rozszerzeniu dodatkowych opcji dla sprzedawców, oferując im bazę sprawdzonych partnerów, którzy mają doświadczenie w pracy ze sklepami internetowymi działającymi na platformie. 

Zostaliśmy wyselekcjonowani, jako Sociends, do obsługi marketingowej sklepów internetowych w zakresie strategii komunikacji, audytów, a także komunikacji w mediach społecznościowych. Social media dla e commerce to jedna z mocnych stron naszej firmy.

Sociends - partnerstwa

Pracujemy ze sklepami internetowymi z branży opakowań, wyposażenia wnętrz i wielu innych, wypracowując ROI niekiedy przekraczające kilku lub kilkunastokrotnie koszty ponoszone na reklamę.

Rośniemy, podobnie jak Selly, wraz ze sklepami internetowymi korzystającymi z naszych usług. Nasza doskonałość operacyjna, procesy związane z reklamami i komunikacją, wiedza i kreatywność, kolejny raz została doceniona, za co dziękujemy. 

Przeczytaj więcej o nas


Skuteczna reklama sklepu internetowego 

Skuteczna reklama sklepu internetowego i kreowanie pożądanego wizerunku nie jest łatwe. Przedsiębiorcy rozwijający swoje firmy potrzebują rzetelnego wsparcia, które skutkuje osiągnięciem efektów świadomościowych, wizerunkowych i efektywnościowych. 

Stąd, podchodząc do tworzenia oferty dla właścicieli sklepów internetowych w Selly, zaplanowaliśmy drogę klientów dwutorowo. 

Zaoferowaliśmy produkty personalizowane, które umożliwiają przedsiębiorcy zweryfikowanie obecnych działań, a także plan realizacji kolejnych, wedle ułożonego planu i celów.

social media dla e commerce

Nasza propozycja obejmuje również trzy pakiety obsługi stałej social media dla e-commerce, której zakres został wyselekcjonowany kierując się doświadczeniem i sukcesami z wieloma sklepami internetowymi. Całą ofertę personalizujemy, biorąc pod uwagę oczekiwania poszczególnego sklepu, co sprawia, że przy realizacji osiągamy satysfakcjonujące wyniki. 

Trzy poziomy obsługi stałej, które zaproponowaliśmy to: 

  • Social Start – Facebook Ads 
  • Social Optimization – Ads and Communication
  • Social Individual – Perfect fit for your needs

Całość sprawdzicie testując przy okazji demo platformy sklepów internetowych Selly.


Social media dla e-commerce 

Prowadzimy profile w mediach społecznościowych od początku naszej działalności, kompleksowo planując, realizując i analizując każde działanie. 

Dzięki odpowiednio zaplanowanym procesom i wiedzy, współpracujemy zarówno poprawiając skuteczność w ramach jednej aktywności (np. prowadzeniu kampanii płatnych Facebook Ads, przy realizacji komunikacji przez zespół wewnętrzny w firmie), jak i prowadzimy wszystkie działania marketingowe, stanowiąc zewnętrzny dział marketingu sklepu internetowego. 

Dziękujemy za możliwość zaoferowania usług dla klientów Selly. Jesteśmy pewni, że każda firma, decydująca się na współpracę z naszym zespołem, zyska szansę dodatkowego rozwoju i osiągnięcia satysfakcjonujących efektów z reklamy. 

A może Ty również szukasz partnera, który wniesie Twój marketing i reklamy na wyższy poziom? Wyślij zapytanie, byśmy mogli przygotować dla Ciebie ofertę.

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends