Podczas ostatniego konkursu „Nawigator Biznesu MOF GW” zostaliśmy wyróżnieni w kategorii „Mała Firma Roku”, za co dziękujemy. To miłe docenienie naszej pracy. Dziękujemy. Staramy się być wzorem pod względem doskonałości operacyjnej, kreatywności, wiedzy i zaangażowania.

Czym jest konkurs „Nawigator Biznesu MOF GW”?

Zawsze przy pracy marketingowej, tworzeniu reklam i prowadzeniu działań consultingowych, stawiamy sobie za cel wzrastanie razem z naszymi klientami. To dla nas bardzo ważne, by dawać dużo wartości dodanej, gdyż wpływa to na dobro nas wszystkich.

Gala "Nawigator Biznesu"

Konkurs „Nawigator Biznesu MOF GW” jest wyróżnieniem dla najkorzystniejszych innowacyjnych i przyjaznych środowisku działań inwestycyjnych prywatnych przedsiębiorców z terenu Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego. Dzięki połączeniu działań wspierających i promujących przedsiębiorczość, lokalni biznesmeni mają okazję poznać wzajemnie swoją pracę i jej efekty.

Wyróżnienie w kategorii „Mała Firma Roku” trafia do nas.

Kategoria „Mała Firma Roku” była skierowana do przedsiębiorców zatrudniających maksymalnie 10 pracowników. Oceniany był całokształt, a w szczególności pomysł na firmę, nowatorskie przedsięwzięcia, wpływ przedsiębiorstwa na środowisko lokalne, a także aktywność wśród społeczności lokalnej oraz sposób promocji oferowanych produktów lub usług.

Zawsze, oprócz podstawowej działalności, staraliśmy się oddawać dużo wartości społecznie, udzielając wykładów w szkołach średnich i podstawowych. Poruszane podczas nich tematy dotyczyły poszukiwania i rozwijania swojej kariery zawodowej.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Oferta zaprojektowana jest w taki sposób, aby niezależnie od etapu, na którym znajduje się dana firma, pomóc jej skutecznie w działaniach wizerunkowych, reklamowych i organizacyjnych, usuwając przeszkody w dalszym rozwoju na rynku lokalnym, ogólnopolskim i zagranicznym.

Zależnie od zapotrzebowania, agencja może wspierać firmy tylko reklamowo i wizerunkowo, zapewniając większą liczbę klientów lub kompleksowo obsługiwać komunikację, marketing i wspomagać w consultingu w kontekście operacji.

Chciałbyś porozmawiać o tym, jakiego wsparcia możemy udzielić Twojej firmie? Skontaktuj się z nami.

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę z nami

Email

hello@sociends.pl

Agencja Sociends